09.02.2016 RDLP Gdańsk zaprasza na szkolenie z zastosowania olejów biodegradowalnych.

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa zaprasza na szkolenie:
Stosowanie olejów biodegradowalnych w pracach leśnych na terenie RDLP w Gdańsku zgodnie z zarządzeniem 34/2015 Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku
Celem szkolenia jest przekazanie praktycznych informacji dotyczących stosowania oraz wyboru odpowiednich środków smarnych do otwartych układów tnących stosowanych w leśnictwie zgodnych z wymogami RDLP w Gdańsku.  Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców leśnych, pracowników Lasów Państwowych zajmujących się monitorowaniem jakości prac leśnych oraz producentów narzędzi i materiałów eksploatacyjnych stosowanych w leśnictwie.
Szkolenie odbędzie się 17 marca 2016 r w siedzibie Fundacji Gospodarczej w Gdyni przy ul. Olimpijskiej 2, początek szkolenia godz. 10

Koszt szkolenia 150 zł /osobę
Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje