Protest branży drzewnej – 15 października 2021 r. godzina 10.30, Warszawa

Zarząd  Główny SPL zachęca właścicieli i pracowników firm leśnych do zamanifestowania swojego niezadowolenia wobec polityki Lasów Państwowych w zakresie zamawiania usług leśnych, poprzez wzięcie udziału w proteście PIGPD.

Zapraszamy Państwa w dniu 15 października 2021 roku (piątek) do Warszawy na godzinę 10:30 pod kancelarię Premiera w Alejach Ujazdowskich. Wszystkich, którzy chcą wyrazić swój sprzeciw przeciw polityce rządu i Lasów Państwowych niszczącej polski przemysł drzewny. Zapraszamy abyśmy wspólnie pokazali, że nie godzimy się na traktowanie naszej branży w sposób urągający wszelkim zasadom współpracy i wzajemnego szacunku. Zorganizujcie się w grupach, powiadomcie swoich znajomych. Apelujemy o Wasz udział. Pokażmy, że jest nas wielu . Nasz głos i presja ma znaczenie.

 

Prosimy o przesyłanie do biura izby zgłoszeń zawierających nazwę firmy i ilość uczestników. Prosimy też o wyznaczenie osoby kontaktowej i odpowiedzialnej za utrzymanie porządku (jeżeli przyjeżdża większa ilość osób np. autokarem)

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Do zobaczenia w Warszawie!

Dodatkowe informacje