25.07.2017 Spotkanie zainteresowanych rewizją Krajowego Standardu Gospodarki Leśnej FSC w Polsce

SPL otrzymał zaproszenie do udziału w spotkaniu zainteresowanych rewizją Krajowego Standardu Gospodarki Leśnej FSC w Polsce,  które odbędzie się w dniu 22 września 2017 roku.

 

Szanowni Państwo !

W imieniu Forest Stewardship Council mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w spotkaniu wszystkich zainteresowanych rewizją Krajowego Standardu Gospodarki Leśnej FSC w Polsce
(FSC-STD-POL-01-01-2013PL) oraz Krajową Scentralizowaną Analizą Ryzyka FSC.

Spotkanie odbędzie się w dniu 22 września 2017 roku, planowane rozpoczęcie spotkania: godz. 9:30, zakończenie ok. godz.15:00.

Miejsce spotkania: Centrum Zielna, ul. Zielna 37, Warszawa

Program obejmuje:

    Zmiany w Zasadach i Kryteriach FSC (FSC-STD-01-001 V5-2 EN) opublikowanych w lipcu 2015 roku  i związaną z tym potrzebę rewizji krajowych standardów odpowiedzialnej gospodarki leśnej FSC;
    Infomację na temat organizowania  i zasad działania Grupy Opracowującej Standard mającej za zadanie dostosowanie Ogólnych Międzynarodowych Wskaźników FSC (FSC-STD-60-004 V1-0-EN) do warunków polskich i stworzenie nowego Krajowego Standardu Gospodarki Leśnej FSC;
    Nową Krajową Analizę Ryzyka dla Polski: m.in.przyczyny rewizji, konsultacje publiczne, skutki dla posiadaczy certyfikatu.

Powyższe tematy zostaną przedstawione przez ekspertów z Działu Polityk i Standardów FSC IC (Policy&Standard Unit, FSC IC) oraz Krajowego Koordynatora FSC ds. Leśnictwa w Polsce.
Prosimy o potwierdzenie Państwa obecności do dnia 5 września br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szczegółowy program zostanie umieszczony na www.fsc.pl oraz przesłany do zgłoszonych osób w późniejszym terminie.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., kom. +48 602 575 253

 

Licząc na rychłe spotkanie z Państwem pozdrawiamy,

Karolina Tymorek i Jacek Szymaniak

Krajowi Reprezentanci FSC International w Polsce

Lumen Building Złote Tarasy, ul. Złota 59
00-120 Warsaw, Poland
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.fsc.pl

on behalf of:
FSC International
FSC Global Development GmbH

Dodatkowe informacje