Najnowsze aktualności

24.05.2017 Zawody wędkarskie o Puchar Nadleśniczego Miedzychód

20 maja 2017 r., nad jeziorem Maszyna, odbyły się coroczne zmagania wędkarskie o puchar nadleśniczego Nadleśnictwa Międzychód . Jak co roku w szranki stanęli zawodnicy z sekcji wędkarskiej przy nadleśnictwie Międzychód i przedsiębiorcy leśni wykonujący usługi na terenie nadleśnictwa Międzychód i Międzyrzecz.
Przy sprzyjającej pogodzie, z optymizmem i bardzo dobrym humorem zawodnicy o 7.30 rozpoczęli połowy . Oczywiście każdy liczył na zwycięstwo, zwłaszcza, że szef sekcji wędkarskiej przygotował bardzo atrakcyjne nagrody. Dwa lata z rzędu wygrywała sekcja wędkarska i przedsiębiorcy mieli dużą ochotę przerwać im tą dobrą passę. …
Niestety, nie udało się i zawody wędkarskie, z minimalną przewagą, wygrała sekcja wędkarska pod wodzą Piotra Mleczaka, który indywidualnie zajął trzecie miejsce. Drugie miejsce  w rywalizacji zajął Rafał Ciszewicz – zastępca Burmistrza Międzychodu. Kolega Rafał jest urlopowanym pracownikiem nadleśnictwa. Burmistrz podkreślił, że zdobyty w rywalizacji puchar, będzie stał na honorowym miejscu.
Pierwsze miejsce indywidualnie zajął przedstawiciel przedsiębiorców leśnych -  Łukasz Dziubiński. Młody zawodnik dopiero się rozkręca i walka o następny puchar zapowiada się ciekawie…
Tradycyjnie po zawodach, przedsiębiorcy zaprosili pana nadleśniczego i kolegów z sekcji wędkarskiej na pyszną grochówkę a męskie rozmowy nie tylko o rybach toczyły się do późnego wieczora.

Dodatkowe informacje