Najnowsze aktualności

14.09.2019 Święto Przyjaciół Lasu we Wrocławiu

W dniu 14.09.2019 r. we Wrocławiu na Wyspie Słodowej członkowie Koła Wrocław SPL na zaproszenie Pana Dyrektora RDLP Wrocław Pawła Górskiego wzięli udział w Święcie Przyjaciół Lasu.
W tym regionalnym wydarzeniu brali udział leśnicy oraz „Przyjaciele Lasu” m.in. Policja, Straż Pożarna, Straż Miejska, Stowarzyszenie Przedsiębiorców Leśnych, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Technikum Leśne w Miliczu, Silva, Steiko, Urząd Wojewódzki i wiele innych. 
Ideą tego wydarzenie było ukazanie mieszkańcom Wrocławia i okolic jaką ważną funkcję pełni las w życiu w zasadzie każdego z nas.
Każdy mógł znaleźć coś dla siebie w „leśnym miasteczku”. Przygotowane zostało głównie dla dzieci, które miały całe mnóstwo atrakcji. Na stoisku Koła Wrocław SPL mogły częstować się różnego rodzaju słodyczami. Zdolna Pani Karolina wymalowywała na buźkach dzieciaczków śliczne leśne zwierzątka.
No i oczywiście nie mogło zabraknąć balonów z helem z logo SPL, które zdominowały całą Wyspę Słodową.
Organizatorem wydarzenia z ramienia SPL była Marta Ucinek - prezes Koła SPL Wrocław oraz Grzegorz Ucinek, Grzegorz Nowakowski i Stanisław Drozdek.
Bardzo dziękuję kolegom za pomoc w organizacji oraz uczestnictwie. Chłopaki, bez Waszej pomocy nie dałabym rady.

Prezes Koła SPL Wrocław - Marta Ucinek

 

 

 

Dodatkowe informacje