20120326 SPL NA LAS-EXPO 2012

W dniu 18 marca zakończyły się XIII Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO Kielce 2012.

Oficjalnymi współorganizatorami byli: nasze Stowarzyszenie i Lasy Państwowe, patronat honorowy sprawowały DG LP oraz SPL.

SPL miało swoje stoisko na głównej hali  E – 15. Wielu zwiedzających zwłaszcza przedsiębiorców leśnych odwiedziło nasze stoisko.

Targi Las-Expo odbywały się równolegle z Targami Rolniczymi Agrotech.

Na obu imprezach wystawiało się około 600 firm w tym ok. 30 wystawców prezentujących sprzęt dla Przedsiębiorców Leśnych.

Targi odwiedziło ok. 55 tyś ludzi.

Liczby mówią same za siebie, że targi były udane, jedynym niedociągnięciem organizujących ekspozycje (na co zwracali uwagę zwiedzający - po prostu gubili się) był brak koncentracji tematycznie wystawianego sprzętu, np. sprzęt służący do prac leśnych i związanych z przerobem drewna był wystawiany w różnych miejscach zamiast w jednej hali lub jej części.

W dniach  16 i 17 marca w sali konferencyjnej C1 odbyły się warsztaty organizowane dla przedsiębiorców leśnych przez DRWALA. Mimo wczesnej pory (warsztaty odbywały się w godzinach 9.30–11.30) przedsiębiorcy leśni nie zawiedli i licznie przybyli. Po każdej turze warsztatów, rozpoczynała się dyskusja która była równie ciekawa i pouczająca jak same warsztaty.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, również uczestnikom warsztatów.

1

Dodatkowe informacje