20120807 E-HANDELDREWNEM

Szanowni Państwo,

Przedsiębiorcy działający w branży drzewnej

 

Mamy przyjemność  zaprosić Państwa  do skorzystania z nowego portalu internetowego www.e-handeldrewnem.pl , uruchomionego przez Polską Izbę Gospodarczą Przemysłu Drzewnego. Dzięki niemu Państwa firma oraz oferowane przez nią wyroby mają szansę zaistnieć na szerokim  rynku – i to zarówno w kraju jak i za granicą.  Dajemy do Waszej dyspozycji najbardziej nowoczesną z możliwych  formę wymiany informacji  handlowych oraz szansę nawiązania nowych, korzystnych kontaktów. Kupujcie i sprzedawajcie Wasze produkty z naszą pomocą a osiągniecie sukces rynkowy!

E-handeldrewnem.pl, to:

- nowoczesna forma prezentacji oferty,

- możliwość dotarcia do szerokiej rzeszy odbiorców w kraju i zagranicą

- przejrzyste kategorie produktów

- patronat Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego, największej organizacji

  przedsiębiorców branży drzewnej w Polsce

 

Docelowo portal będzie składał się z części handlowej i informacyjnej, tak żeby każdy przedsiębiorca z naszej branży  mógł w jednym miejscu znaleźć jak najwięcej informacji potrzebnych dla prowadzenia działalności. W chwili obecnej uruchamiamy cześć handlową. O uruchamianiu kolejnych elementów portalu będziemy informować Państwa na bieżąco.

 

Będziemy Państwu niezmiernie zobowiązani za podzielenie się z nami swoimi uwagami i opiniami dotyczącymi funkcjonowania strony. Chcemy aby odpowiadała ona Państwa potrzebom, dlatego też liczymy na Państwa udział w naszym projekcie!

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt telefoniczny  
61-822-47-52
lub przesłanie wiadomości na adres
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dodatkowe informacje