20120903 ZAPRASZAMY NA TARGI EKO-LAS 2012

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy na XIII edycję Targów Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS, która odbędzie się w dniach 6 - 8 września 2012 roku w Mostkach koło Świebodzina.  

 

EKO-LAS to największe wydarzenie targowe dla sektora leśnego w Polsce, które w  doskonale przystosowanej otwartej przestrzeni o powierzchni blisko 50 tysięcy m2 prezentuje innowacje w gospodarce leśnej oraz najnowocześniejsze technologie pojawiające się na rynku drzewnym. Targi tworzy 120 wystawców z Polski oraz z całej Europy, a wśród ich bogatej ekspozycji znaleźć będzie można najnowsze typy maszyn przeznaczonych do pracy w lesie. Poza wycinką i transportem, przedsiębiorcy Eko-Lasu prezentują też ofertę związaną z siewem, sadzeniem i pielęgnacją lasu. Uzupełnieniem ekspozycji będą jedyne w Polsce pokazy urządzeń leśnych w warunkach naturalnych  Podczas targów odbędą się również dwie konferencje: VIII Forum Leśne „Człowiek, Las, Drewno oraz „Bezpieczeństwo pracy w gospodarce leśnej – aspekty prawne i uwarunkowania technologiczne”, które będą skupiały środowisko bardzo ważnych w branży specjalistów.

W załączeniu przesyłamy Przewodnik dla zwiedzających  targi. To kompendium wiedzy o firmach uczestniczących  w Eko-Lesie, ich ofercie oraz o programie wydarzeń i pokazów towarzyszących  targom.  Znajdą Państwo  tam również informacje  o zasadach wejść na targi oraz plan dojazdu na tereny targowe.

Przypominamy o specjalnej ofercie przygotowanej dla zorganizowanych  grup przyjazdowych. Założenia  oferty  oraz szczegółowe informacje o  targach znajda Państwo na stronach internetowych   www.ekolas.mtp.pl


Zapraszamy na największe  wydarzenie branży  leśnej w Polsce i do  zobaczenia na targach 

                                                           Zespół  Projektowy  EKO LAS


Przewodnik Eko Las 2012 - internet

Lista wystawcow EKO-LAS na 22.08

Dodatkowe informacje